Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jak działa NAJEM długoterminowy aut?

2 stycznia 2024 Jak działa NAJEM długoterminowy aut?


W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu mobilność staje się kluczowym elementem efektywnej działalności przedsiębiorstw. Coraz więcej firm decyduje się na rozwiązania, które umożliwiają elastyczność, komfort oraz pełną kontrolę nad kosztami związanymi z flotą samochodową. Jednym z innowacyjnych rozwiązań w tym zakresie jest NAJEM długoterminowy auta oferowany przez Volkswagen Financial Services.

Wynajem długoterminowy auta to rewolucyjne podejście do korzystania z firmowego samochodu. Volkswagen Financial Services oferuje kompleksowe rozwiązania, które pozwalają cieszyć się jazdą bez żadnych obaw. Wszelkie ewentualne koszty związane z serwisowaniem auta, naprawami, likwidacją szkód i zapewnieniem pełnej mobilności są już uwzględnione w opłacie miesięcznej. To czysta przyjemność jazdy, bez najmniejszego stresu.

Kompleksowy pakiet usług w NAJMIE

Podpisując umowę NAJMU długoterminowego auta, otrzymujesz kompleksowy pakiet usług, który obejmuje ubezpieczenie, naprawy, przeglądy, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, a także zakup i serwis opon. Wszystko to zawarte jest w stałej miesięcznej opłacie, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad budżetem firmy.

Wszystko to bez konieczności odnawiania ubezpieczeń co rok, bo NAJEM gwarantuje kompleksową ochronę przez cały okres trwania umowy. A po okresie NAJMU po prostu zwracasz samochód. Ale to nie wszystko – możesz wziąć kolejny pojazd w ramach NAJMU i cieszyć się dalszą jazdą autem.

Wynajem długoterminowy auta to także wzór elastyczności. Wysokość opłaty miesięcznej zależy od wartości samochodu, okresu korzystania, zadeklarowanego rocznego przebiegu oraz wysokości ewentualnej opłaty początkowej. Te parametry możesz swobodnie dostosować do swoich potrzeb, korzystając z kalkulatora na stronie Autonowezawsze.pl. To Ty masz wpływ na wszystkie kluczowe aspekty swojej umowy.

Alternatywa czyli leasing

Jeśli zależy Ci na luksusie, wydajności i nowoczesnych technologiach, leasing Audi Q5 jest idealnym wyborem. Reflektory LED, innowacyjny system Start-Stop czy wirtualny kokpit to tylko niektóre z jego zalet. Audi Q5 to nie tylko auto – to doświadczenie podróżowania na najwyższym poziomie. Leasing w formule JAK ABONAMENT to elastyczność, bowiem dopiero pod koniec umowy Ty podejmujesz decyzje odnośnie pojazdu. Możesz go zwrócić albo wykupić.

NAJEM długoterminowy auta to sposób finansowania samochodów, który zapewnia mobilność, pełną kontrolę nad kosztami oraz wygodę i spokój. VW FS pozwala Tobie wybrać auta z całej grupy Volkswagena. Masz do wyboru ponad 120 różnych modeli pojazdów – zarówno osobowych jak i dostawczych. Dzięki Volkswagen Financial Services możesz doświadczyć jazdy nowym Audi Q5 bez żadnych zmartwień. Interesuje Cię NAJEM bądź leasing Audi Q5? Poznaj VW FS, numer 1 w finansowaniu samochodów osobowych i małych flot*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

Materiał zewnętrzny

Redakcja autonaczas.net.pl

Dzielimy się zdobytym przez lata doświadczeniem i wiedzą o samochodach i motoryzacji. Znajdziesz też u nas wiele ciekawostek motoryzacyjnych i porad dotyczących lifestyle'u.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Poznaj kompleksową usługę wynajmu SEAT-a i CUPRY
Jak działa NAJEM długoterminowy aut?
Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora leasingu samochodu? 

Jesteś zainteresowany reklamą?