Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Poznaj kompleksową usługę wynajmu SEAT-a i CUPRY

4 stycznia 2024 Poznaj kompleksową usługę wynajmu SEAT-a i CUPRY


Marzysz o nowym samochodzie, ale nie chcesz angażować się w duże wydatki związane z zakupem? Dla wszystkich entuzjastów marki SEAT i CUPRA mamy doskonałą propozycję – NAJEM długoterminowy samochodu. Poznaj korzyści płynące z tej kompleksowej usługi, która zapewni Ci przyjemność bezstresowej jazdy nowym SEAT-em lub CUPRĄ.

Poczuj przyjemność bezstresowej jazdy, wiedząc, że wszystkie kwestie związane z serwisowaniem, likwidacją szkód, ubezpieczeniem, a także mobilnością są już uwzględnione w jednej stałej miesięcznej opłacie. Masz stałą miesięczną opłatę i po prostu korzystasz z auta, bez obaw o niespodziewane wydatki. Dla tych, którzy nie chcą zobowiązywać się do długoterminowego kredytu czy zakupu samochodu, NAJEM oferuje możliwość korzystania z nowego SEAT-a lub CUPRY bez konieczności ponoszenia dużego wydatku na zakup. Dla przedsiębiorców i firm, NAJEM to doskonałe rozwiązanie, ponieważ umożliwia elastyczne zarządzanie flotą pojazdów. Stała miesięczna opłata ułatwia kontrolę nad kosztami, a kompleksowe pakiety usług eliminują konieczność samodzielnego organizowania serwisu, ubezpieczenia czy mobilności w przypadku awarii.

W ramach stałej miesięcznej opłaty otrzymujesz kompleksowe pakiety usług, które sprawią, że korzystanie z samochodu stanie się prawdziwą przyjemnością. Ubezpieczenie, serwis, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze bez limitu, a także pakiet opon (opcja) – to wszystko już zawarte w opłacie. Sprawdź na seat.pl/oferta/finansowanie/produkty-finansowe/najem-dla-klienta-indywidualnego

Mobilność bez ograniczeń

Nie zaskoczą Cię niespodziewane koszty napraw czy serwisowania samochodu, a także nie będziesz musiał obawiać się drożejących składek ubezpieczeniowych. Bez względu na to, co się wydarzy, zawsze zachowujesz mobilność. W przypadku stłuczki czy awarii auta, wystarczy, że nas o tym poinformujesz, a nasi doradcy zajmą się pomocą na drodze lub zorganizują naprawę samochodu w ASO i zapewnią auto zastępcze. Dowiedz się więcej o NAJMIE dla firm cupraofficial.pl/oferta/finansowanie/produkty-finansowe/najem-dla-firm

Umowa NAJMU jest zawierana na okres od 1 roku do 4 lat, dając Ci elastyczność wyboru. Po zakończeniu umowy masz możliwość wymiany auta na nowe w ramach kolejnej umowy. To świetna opcja dla tych, którzy chcą regularnie cieszyć się nowoczesnymi modelami SEAT-a i CUPRY.

Limit w przypadku NAJMU wynosi od 10 do 40 tys. km, co pozwala dostosować umowę do swoich indywidualnych potrzeb. Bez obaw o przekroczenie limitu, możesz swobodnie planować swoje podróże i korzystać z samochodu zgodnie z własnym harmonogramem.

NAJEM długoterminowy samochodu to nie tylko wybór marki, ale również decyzja o bezpieczeństwie i spokoju na drodze. SEAT i CUPRA oferują kompleksową usługę, która pozwala cieszyć się samochodem bez żadnych zmartwień. Stała miesięczna opłata, kompleksowe pakiety usług, mobilność bez ograniczeń i elastyczność umowy – to wszystko czeka na Ciebie w ramach NAJMU długoterminowego samochodu. Poznaj radość jazdy bez trosk!

Materiał zewnętrzny

Redakcja autonaczas.net.pl

Dzielimy się zdobytym przez lata doświadczeniem i wiedzą o samochodach i motoryzacji. Znajdziesz też u nas wiele ciekawostek motoryzacyjnych i porad dotyczących lifestyle'u.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Poznaj kompleksową usługę wynajmu SEAT-a i CUPRY
Jak działa NAJEM długoterminowy aut?
Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora leasingu samochodu? 

Jesteś zainteresowany reklamą?