autonaczas.net.pl

Blog tematyczny o motoryzacji i lifestyle'u

Lifestyle

Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe w 2023 roku

Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe w 2023 roku

Pierścionki zaręczynowe nie muszą być drogie. To nie cena jest najważniejsza. Oczywiście walory estetyczne mają znaczenie, ale każda kobieta ma inne preferencje. Najlepszym rozwiązaniem będzie wobec tego mieć na uwadze, co lubi wybranka serca. Dobrym pomysłem jest przyjrzenie się jej biżuterii, co wiele mówi o preferowanej stylistyce. Można także kierować się najnowszymi trendami. Trzeba pamiętać o tym, że pierścionek zaręczynowy zdobi kobiecą dłoń każdego dnia, więc powinien stać się nieprzeciętną ozdobą.

Jakie są obecnie modne pierścionki zaręczynowe?

Obecnie panowie mogą liczyć na ogromny wybór. Dostępne są rozmaite pierścionki zaręczynowe, różnią się pod wieloma względami. Można przebierać w kształtach, kolorach, materiałach, rozmiarach. Niektóre kobiety stawiają na minimalizm, inne lubią błyszczeć i mieć biżuterię bogato zdobioną. Dobrym wyborem będzie zakup pierścionka wykonanego z białego złota, eleganckiego, skromnego i nowoczesnego. Będzie pasować do wszystkiego, codziennych stylizacji, wieczorowych sukni.

Z mody nie wychodzą oczywiście pierścionki zaręczynowe z diamentami. Będzie to klasyka, która zachwyci każdą kobietę. Nie bez powodu mówi się od lat, że to właśnie diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Drogocenne kamienie zawsze będą mile widziane. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na szlif, który wpływa na to, czy pierścionek pięknie połyskuje. Świetnie sprawdza się przede wszystkim szlif brylantowy. Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem, szafirem lub rubinem również będzie rewelacyjnym wyborem. W jubilerstwie używa się różnych kamieni. Kobieta będzie zadowolona, gdy otrzyma coś niestandardowego. Unikalny jest pierścionek z topazem, różowym kwarcem, cytrynem. Można mieć pewność, że będzie przykuwać spojrzenia.

Na jakie zdecydować się pierścionki zaręczynowe?

Bardzo modne są pierścionki na zaręczyny, które mają duży kamień otoczony dookoła mniejszymi brylantami. Prezentują się bardzo efektownie. Ciekawie wygląda delikatny pierścionek z diamentem w kształcie łzy. Mile widziana będzie także oprawa z motywem roślinnym. Tego roku niezwykle modne stały się pierścionki złote z koroną, najczęściej otoczone metalem szlachetnym wysadzanym cyrkoniami. Białe diamenty także wspaniale się nadają.

Jeśli kobieta lubi otaczać się unikalnymi rzeczami, to można wręczyć jej pierścionek zaręczynowy z perłą. Jest to świetna alternatywa dla kamienia szlachetnego. Popularne stały się także pierścionki w wersji na bogato, czyli z wieloma kamieniami. Wystarczy spojrzeć na celebrytki, aby się o tym przekonać. Niezwykle szykownie wygląda biżuteria, do stworzenia której użyto samych brylantów.

Najnowsze trendy wyraźnie wskazują na to, że na pierwszym miejscu jest białe złoto. Warto wobec tego sięgnąć po pierścionek, który został z niego wykonany i dodatkowo przyozdobiony drobnymi kamieniami. Można też postawić na minimalizm, czyli na pierścionek z białego złota z jednym brylantem. Nie należy zapominać również o biżuterii zaręczynowej z różowego złota, która stała się hitem.

Więcej informacji i możliwość zakupu online: https://luva.pl/pierscionki-zareczynowe

Udostępnij