Strona główna
Motoryzacja
Tutaj jesteś

Najem długoterminowy auta – 3 największe zalety

14 grudnia 2022 Najem długoterminowy auta

Potrzebujesz samochodu, ale nie chcesz inwestować we własny pojazd? Od ręki wynajmiesz wybrany model w wypożyczalni samochodów. Taka usługa dostępna jest w coraz większej liczbie miast na terenie całej Polski. To dobra alternatywa dla umów leasingowych, który jest bardziej kosztowny. Co więcej, taka forma wynajmu pojazdu dostępna jest w zaledwie kilku prostych krokach. Dlaczego najem długoterminowy samochodów się opłaca?

Samochód od ręki pod twój adres

Szybkość działania wypożyczalni i przejrzystość całej procedury najmu odpowiadają za sukces tej praktyki. Choć także dla branży motoryzacyjnej czasy są ciężkie, a światowi producenci samochodów ograniczają swoje zasoby, wypożyczalnie takie jak np. Panek CS gwarantują klientowi dostęp do wysokiej jakości pojazdów w szerokim wyborze. Co więcej, pojazd zostaje zwykle dostarczony pod wskazany adres niemal natychmiast po zawarciu umowy najmu!

Martwi się wypożyczalnia, a nie ty!

Najem długoterminowy samochodów to oferta kompleksowa. Firma udostępnia pojazd, zapewniając klientowi wszelkie niezbędne świadczenia, np.:

  • ubezpieczenie;
  • assistance;
  • przeglądy serwisowe;

Jeśli w trakcie obowiązywania umowy dojdzie do udziału pojazdu w kolizji lub wypadku, klient zachowa mobilność, otrzymując od wypożyczalni samochód zastępczy. Dobrze sporządzona umowa najmu długoterminowego nie przewiduje wzrostu kosztów w trakcie świadczenia usługi. Jedynym dodatkowym wydatkiem jest kaucja w wysokości jednomiesięcznego najmu, którą klient otrzymuje z powrotem zwróceniu auta.

Sprawna, nowoczesna flota

Firmy, które zajmują się najmem długoterminowym samochodów muszą starać się o nowoczesne pojazdy i ich atrakcyjne wyposażenie. To nie zawsze łatwe zadanie, biorąc pod uwagę wspomniany kryzys w branży motoryzacji. Niektórzy producenci coraz mniej inwestują w silniki spalinowe, skłaniając się ku rozwiązaniom ekologicznym.

Póki co jednak tradycyjna formuła samochodu wciąż jest powszechna, a pojazd wynajmowany na dłuższy okres nie powinien sprawiać klientowi kłopotów. Wypożyczalnie inwestują zatem dużo sił i środków, aby zapewnić zainteresowanym dostęp do interesujących modeli znanych i solidnych marek.

Szeroka oferta flotowa i elastyczne warunki umowy zachęcają coraz większą liczbę klientów prywatnych i przedsiębiorców do najmu długoterminowego samochodów. Na takim rozwiązaniu można sporo zaoszczędzić, zyskując mobilność i ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń drogowych. Sprawdź, czy w twoim mieście wypożyczysz auto a kilka miesięcy, rok, a nawet i dłużej.

Redakcja autonaczas.net.pl

Dzielimy się zdobytym przez lata doświadczeniem i wiedzą o samochodach i motoryzacji. Znajdziesz też u nas wiele ciekawostek motoryzacyjnych i porad dotyczących lifestyle'u.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Wynajem auta zastępczego
sakwy na motor
Używane modele samochodów Skoda

Jesteś zainteresowany reklamą?